Doručenie zadarmona všetky autíčka do 31.10.

Články

 1. Výber elektrického autíčka pre dieťa by nemal byť náhodný

  Výber elektrického autíčka pre dieťa by nemal byť náhodný

  Elektrické autíčka nie sú najlacnejšie dary, ale keď si kúpite licencovaný produkt v dobrom obchode so záručnou a pozáručnou opravou, tento výrobok môže byť použitý mnoho rokov. Keď si vyberiete auto, premýšľajte o tom, ktorá značka je vašou obľúbenou. Môžete si vybrať z rôznych veľkostí a rôznych farieb automobilov. Odporúčame oboznámiť sa s technickými údajmi auta, ako sú: kapacita akumulátora, čas nabíjania, pohon, ktorý je zvyčajne dvoj- alebo štvorkolesový. Široký výber elektrických autíčok v našom obchode vám pomôže vybrať si ideálne auto pre vás a vaše dieťa.

  Celý článok »
 2. Čo znamená UL certifikát hoverboardov

  Čo znamená UL certifikát hoverboardov

  Aby ste mali istotu, že si kupujete bezpečný hoverboard, ktorým neohrozíte Vaše dieťa, seba, resp. Váš majetok, vždy hladajte na hoverboarde tento hologram. Ak ho hoverboard nemá, nemôže Vám nikto zaručiť, že nedôjde k vzplanutiu lítiovej batérie, riadiacej jednotky alebo nabíjačky počas nabíjania. Je to vážne riziko, ktoré si musí každý zákazník zvážiť, či ho chce podstúpiť, alebo si radšej priplatí za hoverboard, kde takéto problémy garantovane nebude mať.

  Celý článok »
 3. Ako dosiahnuť dlhú životnosť batérie.

  Ako dosiahnuť dlhú životnosť batérie.

  Niekedy sa stáva, že nám zákazníci volajú kvôli problému s batériou v elektrickom autíčku. Hlavne v tomto období, keď dni začínajú byť teplejšie a deti už môžu prevetrať svoje obľúbené autíčko. Konečne autíčko vytiahnete z garáže, prípadne z pivnice a radosť detí zmarí nefunkčná batéria.. Aby sme Vám ušetrili čas a predchádzali podobným situáciam, spísali sme základné body ako sa o akumulátory starať. Ako sa hovorí, čo dáš, to dostaneš a platí to aj pri starostlivosti o batérie.

  Celý článok »
 4. Hľadáte autíčko pre dve deti vhodné aj do terénu? Elektrické autíčko Volvo XC90 Vám poskytne oveľa viac.

  Hľadáte autíčko pre dve deti vhodné aj do terénu? Elektrické autíčko Volvo XC90 Vám poskytne oveľa viac.

  Predstavujeme Vám Volvo XC90 v červenej lakovanej verzii. Má moderný vzhľad, otváracie dvere, otváravú kapotu, originálne znaky a logo, kvalitné materiály a spracovanie. Autíčko je taktiež vybavené svietiacími svetlami a podsvietenou palubovkou.

  Celý článok »
© 2010 – 2021 Beneo, s.r.o.