Výpredajove zl'avynajlepšie ceny roka

Veľkoobchodná spolupráca

Beneo, s.r.o. bola prvá spoločnosť, ktorá uviedla v roku 2010 na slovenský trh elektrické autíčka pre deti ako priamy importér. Dovtedy neznámy druh hračiek spočiatku zákazníci prijímali s neistotou, avšak za ostatných viac ako 10 rokov sa stali veľmi žiadaným artiklom a naša spoločnosť sa vypracovala na popredného importéra autíčok v strednej Európe.

Po počiatočných úspechoch naša spoločnosť rozšírila svoju pôsobnosť do Českej republiky a do Maďarska. Od roku 2013 úspešne pôsobí aj na trhoch západnej Európy, najmä vo Francúzsku, Nemecku, Španielsku a Taliansku ako maloobchodný a veľkoobchodný predajca.

Medzi našimi veľkoobchodnými zákazníkmi sú popredné spoločnosti zo strednej a západnej Európy, ako aj viaceré menšie špecializované predajne s hračkárskym a športovým sortimentom.

Výhodou spolupráce s nami je skutočnosť, že sme priamym importérom autíčok od výrobcov. Medzi výrobcom a nami teda nefiguruje žiadny ďalší distribútor a vďaka tomu vieme poskytnúť výhodné podmienky. Autíčka si upravujeme vo výrobe podľa našich požiadaviek, naša skladová zásoba predstavuje zhruba 10000 kusov autíčok v celoročnom meradle.

Disponujeme tisíckami druhov náhradných dielov skladom aby sme vedeli vyriešiť prípadné servisné zásahy čo možno v najkratšom čase. Zamestnávame vlastných skúsených servisných technikov, ktorí sú schopní opraviť prakticky akúkoľvek závadu. Nepoužívame zmluvný servis, kde je kontrola kvality servisu veľmi otázna a zároveň doba vybavovania servisu sa predlžuje.

Chceli by ste sa stať súčasťou nášho úspešného príbehu? Pošlite email na adresu [email protected], do predmetu uveďte „Záujem o veľkoobchodnú spoluprácu“ a popíšte kde pôsobíte vrátane Vašich fakturačných údajov.

Naše obchodné oddelenie Vás následne kontaktuje a odprezentuje možnosti spolupráce.

© 2010 – 2024 Beneo, s.r.o.