Výpredajove zl'avynajlepšie ceny roka

Počet produktov: 9

TOP
Cena
Novinky
Najdrahšie
 1. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, čierno-biela
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 4 dospelé osoby, 130 trysiek, Objem 800 litrov, Vonkajší priemer 180 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, čierno-biela
  Pôvodná cena 571 € Special Price 399 €
 2. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, čierna
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 4 dospelé osoby, 130 trysiek, Objem 800 litrov, Vonkajší priemer 180 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, čierna
  Hodnotenie:
  100%
  Pôvodná cena 571 € Special Price 319 €
 3. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, sivá
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 4 dospelé osoby, 130 trysiek, Objem 800 litrov, Vonkajší priemer 180 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, sivá
  Pôvodná cena 571 € Special Price 399 €
 4. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, hnedo-biela
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 4 dospelé osoby, 130 trysiek, Objem 800 litrov, Vonkajší priemer 180 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 4 osoby, hnedo-biela
  Hodnotenie:
  100%
  Pôvodná cena 571 € Special Price 399 €
 5. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 6 osôb, sivá
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 6 dospelých, 130 trysiek, Objem 1000 litrov, Vonkajší priemer 208 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 6 osôb, sivá
  Hodnotenie:
  100%
  Pôvodná cena 636 € Special Price 409 €
 6. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 6 osôb, hnedo-biela
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 6 dospelých, 130 trysiek, Objem 1000 litrov, Vonkajší priemer 208 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 6 osôb, hnedo-biela
  Hodnotenie:
  100%
  Pôvodná cena 636 € Special Price 409 €
 7. Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 6 osôb, čierna
  Vrátane filtra, izolačnej podložky a termokrytu. Vhodná pre 6 dospelých, 130 trysiek, Objem 1000 litrov, Vonkajší priemer 208 cm
  Nafukovacia mobilná vírivka NEW BeneoSpa pre 6 osôb, čierna
  Pôvodná cena 636 € Special Price 409 €
 8. BioPool 5 tekutý prípravok na úpravu bazénovej vody BEZ CHLÓRU
  Prípravok bez chlóru, používaný na kompletnú úpravu vody bazénov a spa pre profesionálne účely. Aglicídny, flokulant, stabilizátor hodnoty pH, a anti-kalk účinok
  BioPool 5 tekutý prípravok na úpravu bazénovej vody BEZ CHLÓRU

Počet produktov: 9

TOP
Cena
Novinky
Najdrahšie
Najpredávanejšie
 1. Elektrické autíčko BMW X6 M, 2 miestne, 2x 120 W motor, 12V, elektrická brzda, 2,4 GHz diaľkové ovládanie, otváracie dvere, EVA kolesá, koženkové sedadlo, 2X MOTOR, čierne, ORGINAL licencia
  Elektrické autíčko BMW X6 M, 2 miestne, 2x 120 W motor, 12V, elektrická brzda, 2,4 GHz diaľkové ovládanie, otváracie dvere, EVA kolesá, koženkové sedadlo, 2X MOTOR, čierne, ORGINAL licencia
  Najnovší model BMW X6 M so širokým interiérom pre 2 deti, elektrickou brzdou, diaľkovým ovládaním, mäkkými kolesami a koženkovým sedadlom. Jedno z najväčších autíčok v ponuke
  -23%
  Pôvodná cena 584 € Special Price 449 €
 2. RIRICAR Lime
  Samochodiace autíčko RIRICAR s PU kolesami zelené
  Riricar je revolučné autíčko pre malých i dospelých - od 3 do 103 rokov veku. Riricar je takmer mechanický zázrak, ktorý využíva nevyčerpateľné zdroje - zotrvačnosť, odstredivú silu, gravitáciu a trenie.
  -18%
  Pôvodná cena 72 € Special Price 59 €

Prečo si vybrať nás

Rýchly život, celodenná práca a stres si jednozačne vyžadujú relaxačné kúpele. Nuž, nie je ľahké investovať do domácich drahých kúpeľov, však? Preto máme rýchle a oveľa lacnejšie riešenie! Tu prichádzajú na pomoc nafukovacie vírivky a vstavané vírivky. Nafukovacie vírivky sú novým rastúcim trendom dnešnej mládeže. Hlavné otázky sú: Prečo by ste mali investovať do nafukovacej vírivky miesto vstavanej a prečo je okolo toho taký humbuk? Na zodpovedanie tejto otázky sa pozrieme na dôvody uvedené nižšie:

1) Nafukovacie vírivky sú cenovo dostupné

Inštalácia vstavanej vírivky stojí niekoľko tisíc eur a môže byť dosť ťažké vybrať si štýl, tvar či veľkosť podľa interiéru domova, na druhej strane inštalácia nafukovacej vírivky len niekoľko stoviek eur.

2) Nafukovaciu vírivku je možné premiestniť

Na rozdiel od vstavaných víriviek je možné nafukovaciu vírivku inštalovať takmer kdekoľvek vďaka jej nízkej hmotnosti. Navyše ju môžete nosiť kamkoľvek chcete, či už na dovolenku, na dvor, alebo si ju môžete dokonca nainštalovať počas párty. Túto výhodu nemôžete získať pri používaní vstavanej vírivky, pretože vždy, keď sa rozhodnete zaobstarať si nový domov, vstavanú vírívku do nového domova preniesť nemôžete.

3) Nafukovacia vírivka poskytuje väčší komfort

Vstavané vírívky majú pevné a nepohodlné povrchy, zatiaľ čo nafukovacia vírivka má vnútornú flexibilnú podšívku, ktorá vám umožní pohodlne relaxovať celé hodiny po dlhom únavnom dni.

4) Nafukovacie vírivky sa dodávajú v rôznych veľkostiach a vysokej kvalite

Zatiaľ čo vstavané vírivkymusia byť navrhnuté podľa priestoru okolo nich, nafukovacie vírivky sú dostupné v rôznych veľkostiach, ktoré umožňujú použitie 2-8 osôb naraz. Najužitočnejšie je to počas večierkov, kde ju môže používať viac ľudí súčasne. Z BeneoSpa sú k dispozícii dve veľkosti: nafukovacia vírivka pre 4 osoby a nafukovacia vírivka pre 6 osôb.

5) Nafukovacie vírivky môžu byť vybavené doplnkovým príslušenstvom

Nafukovacia vírivka vám poskytuje nielen fyzické pohodlie, ale prichádza aj s rôznym príslušenstvom, ktoré vám uľahčí relax. Môžete si zaobstarať špeciálnu opierku hlavy pre ešte väčšie pohodlie, držiaky na poháre, ktoré udržia vaše nápoje nedotknuté, a oveľa viac. Môžete dokonca získať rad čistiacich prostriedkov vyrobených špeciálne pre nafukovacie vírivky.

Teraz, keď poznáte výhody nafukovacej vírivky, poďme zistiť, ako si vybrať tú, ktorá je pre vás najlepšia. Zvážte nasledujúce body predtým, ako si vyberiete tú pre seba.

1) Miesto

Vopred si uvedomte, či ju chcete umiestniť na dvor, na záhradu alebo do domu, ak máte dostatok miesta. Dávajte pozor na povrch miesta. Najlepšie je, keď je umiestnená na betónovom povrchu a nie na povrchu plnom kameňov alebo klzkých povrchov.

Uistite sa, že máte protišmykovú úpravu povrchu, aby ste vírivku správne umiestnili. Taktiež budete musieť zvážiť umiestnenie vírivky v blízkosti zdroja vody a elektriny.

Tiež sa uistite, že poznáte maximálnu nosnosť, ktorú povrch zvládne, keďže vírivka bude mať svoju hmotnosť a objem okolo 1000 l.

2) Veľkosť

Zvážte veľkosť nafukovacej vírivky v závislosti od jej použitia. Ako často ju chcete používať a koľko ľudí ju bude používať. Môžete sa rozhodnúť pre menšiu, ak ju chcete používať na domáce účely, ale vyberte si väčšiu, ak sú u vás časté návštevy priateľov alebo ak ju chcete využívať najmä na večierky.

BeneoSpa prichádza s nafukovacou vírivkou s výškou 65 cm a objemom 1000 l pre 6 dospelých osôb a výškou 65 cm a objemom 800 l pre 4 dospelých.

3) Ohrev vody

Ak chcete teplú vodu, vyberte si vírivky s variantmi, ktoré majú ohrievač vody. Drahé vírivky by mali vedieť ohrievať vodu samy.

Navyše, keďže je vírivka vyrobená z PVC materiálu, voda zostáva čistá, pretože PVC lamináty neobsahujú olovo a toxíny.

Nafukovacie vírivky sa zvyčajne dodávajú s obehovým čerpadlom, aby ste mohli udržiavať vodu na nastavenej teplote.

Čas potrebný na ohrev vody závisí od vonkajšej teploty. Ak žijete v chladnejšom prostredí, ohrev vody môže trvať viac ako zvyčajne.

4) Príslušenstvo a filtrácia

Vyberte si vírivku, ktorá sa dodáva s rôznym príslušenstvom, aby ste si mohli užiť skutočný relaxačný kúpeľný zážitok a ďalej s filtračnými a čistiacimi prostriedkami na získanie zdravej a čistej vody.

Vírivka v BeneoShop je vysoko kvalitná, a preto je vybavená kartušovou filtráciou.

Okrem toho má BeneoSpa na úpravu čistej vody k dispozícii bezchlórovú kvapalinu Biopool 5 na kompletné čistenie vody v bazénoch a kúpeľoch a na profesionálne použitie.

Najlepšie na tomto produkte je, že udržuje hodnotu ph vody a je vysoko rozpustný, vďaka čomu je vhodný na udržanie najvyššej hygieny.

5) Trysky

Bublinky prinášajú množstvo liečebných výhod. Pomáhajú pri relaxácii a masáži tela. Bublinky preto zohrávajú veľmi dôležitú úlohu; Masírujú naše telo a zlepšujú náš metabolizmus.

BeneoSpa sa dodáva s približne 130 tryskami, čo znamená veľké množstvo bubliniek. Čím viac bublín, tým väčšia relaxácia!

6) Vysoká kvalita

Vírivky BeneoSpa sa dodávajú s trojvrstvovou PVC lamináciou, vďaka ktorej sú vírivky pevnejšie. Keďže je vírivka vyrobená z PVC, je flexibilná a dodáva vírivke hladký a bezproblémový vzhľad. PVC lamináty majú odporové vlastnosti, a preto sú odolnejšie.

Nielen to, vírivky BeneoSpa sa dodávajú s kartušovými filtrami. Hlavnou výhodou kartušového filtra je, že na rozdiel od pieskových filtrov nevyžaduje spätné preplachovanie a vďaka tomu je efektívnejší a energeticky úspornejší, čo vo väčšej miere znižuje váš účet za energiu.

Poďme si posvietiť na hlavné výhody zakúpenia nafukovacej vírivky:

- Použitie - môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek

- Kvalita je veľmi vysoká

- Má stabilnú a odolnú konštrukciu vďaka PVC laminátom

- Viac trysiek, viac relaxu

- Ohrievač vody je rýchly a výkonný

- Bez toxických chemikálií

- Väčšia kapacita až 6-8 osôb

- Jednoduchá inštalácia a obsluha

- Možnosť premiestňovania

- Tichšia prevádzka

Niektoré funkcie BeneoSpa sú uvedené nižšie:

- K dispozícii pre 4-6 osôb

- Dá sa ľahko premiestniť

- Možno ľahko čistiť

- Dodáva sa s automatickou reguláciou teploty

- Dodáva sa s celým balením vrátane vírivky, kartušového filtra, izolačnej podložky, krytu a súpravy na opravu

- Má samonafukovací systém

- Laminovaný PVC kryt s hliníkovou fóliou

© 2010 – 2024 Beneo, s.r.o.