Elektrické autíčko Mercedes-Benz A 45 AMG, odpružené, 12V, 2,4 GHz dialkové ovládanie, otváravé dvere, 2 X MOTOR, biele, ORGINAL licencia

Elektrické autíčko Mercedes-Benz A 45 AMG, odpružené, 12V, 2,4 GHz dialkov...

Doprava ZdarmaDo 30/09. Kúpte teraz!

Elektrické autíčko Mercedes-Benz A 45 AMG, odpružené, 12V, 2,4 GHz dialkové ovládanie, otváravé dvere, 2 X MOTOR, biele, ORGINAL licencia

Hodnotenie:
100% of 100
Zdielať:

AUTÍČKO VHODNÉ AJ NA NEROVNÝ TERÉN

  • Rozmer (DxVxŠ): 113 x 65 x 52 cm
  • Sedadlo: pohodlné kožené sedadlo 36 cm
  • Pohon 2 kolies: 2 x 35 W
  • Batéria: 12V7Ah
  • Mäkké EVA kolesá
  • FM rádio, USB, SD karta
  • STOP systém na ovládači
Pôvodná cena 219 € Special Price 215 €
Na sklade
SKU
MERCEDES_A45_WHITE
+0,00 € Poštovné
Kliknite na obrazok pre zväčšenie
Tovar môžete do 14 dní vrátiť
Peniaze vraciame do 1 dňa
Prevezte svoje dieťa v prekrásnom autíčku Mercedes A45. Otvorte vysoké dvierka a pomôžte mu pohodlne sa usadiť na širokom koženom sedadle. Potom stačí pomocou gombíku naštartovať a užívať si jazdu so slniečkom v tvári. Svojim bohatým vnútorným priestorom je vhodné aj pre väčšie deti. Vďaka plne vybavenému rádiu prehráte  hudbu z USB, SD karty, alebo len necháte hrať FM rádio, prípade spustíte prednahraté pesničky. Dieťa si samo vyberie pesničku pomocou tlačidiel na volante. Ovládanie tohoto autíčka je jednoduché nie len pre dieťa, ale aj pre Vás. Na manipuláciu je vybavené prednou úchytkou a zadnýmmi kolieskami.  
Hlavné vlastnosti:
Priestranný interiér

Pohodlné kožené sedadlo s logom Mercedes Benz, široké 36 cm, je vybavené bezpečnostným pásom. Pás je zapínateľný cez bedrá dieťaťa. Vzdialenosť od sedadla k palubovke je 41 cm. 

Funkčné svetlá

Má plnohodnotné svetlá vpredu aj vzadu, ktoré sa rozsvietia po zatlačení štartovacieho gombíku. Nie je preto problém jazdiť s autíčkom aj po zotmení.

Pohodlné nastupovanie a jazda

Vysoké otváravé dvere umožnia dieťaťu bezproblémovo nastúpiť a vstúpiť z autíčka. Makké EVA kolesá zas poskytnú tichšiu a pohodlnejšiu jazdu.

2,4 GHz dialkové ovládanie

Ak by sa Vám nepozdávala jazda detí na autíčku, jednoducho stlačíte STOP funkciu na ovládači a prerušíte celkový chod. Pomocou ovládača môžete nastaviť 3 rýchlosti vpred. Ovládač je párovaný na konkrétne autíčko a tak nehrozí rušenie signálu s inými autíčkami.

Write Your Own Review
Hodnotíte produkt:Elektrické autíčko Mercedes-Benz A 45 AMG, odpružené, 12V, 2,4 GHz dialkové ovládanie, otváravé dvere, 2 X MOTOR, biele, ORGINAL licencia
Vaše hodnotenie
Dozvedieť sa viac Zaškrtnite pre prístup k personifikovaným výsledkom vyhľadávania a odporúčaniam založeným na Vašej histórii prehľadávania.
Dozvedieť sa viac Zaškrtnite ak súhlasíte s prenosom údajov tretím stranám.
Copyright © 2019 Beneo,s.r.o. All rights reserved.